KONST / Litografier / Färglitografi 17113337
nr 1711 3337
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Badande kvinna. Signerad, numrerad 57/200. Färglitografi, bildmått: 67x54 cm, yttermått inklusive ram: 86x73 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:55:10
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)